אודות

אלי אישה ז"ל

ט' שבט תשל"ג 12 בינואר 1973 - ח' תמוז תשנ"ב 8 ביולי 1992
עמותת דובדבן

שם נותרה עוד קרן סהר עלי גל גוסס בנחל שם ישבנו גם בכינו על אחינו שלא שב שם זכרנו שם בכינו שם אהבנו את אחינו ועצי החוף הרכינו ענפים לחים מטל
(לאה גולדברג)

אודות

ט' שבט תשל"ג 12 בינואר 1973 - ח' תמוז תשנ"ב 8 ביולי 1992
הורים: יהודית ונסים

בן יהודית ונסים
 נולד בט' בשבט תשל"ג , 12.1.1973 
בבאר שבע. 
נפל ח' בתמוז תשנ"ב, 08.07.1992
 מירי כוחותינו במהלך פעילות מבצעית בכפר ברטעה אלי היה 
בן 19 בנפלו

מקום קבורתו: בית העלמין הצבאי באר שבע. 
הותיר: הורים, וארבע אחיות - מירי, נעמה, חגית ועדי
 
קורות חיים
 
אלי למד בבית-הספר היסודי 'תומר' במהלכם קפץ כתה. את לימודיו התיכוניים סיים בבית-הספר התיכון מקיף ד' במגמות הראליות. מילדותו התבלט אלי בכישרונותיו. הוא היה תלמיד מחונן וצניעותו והשקט הנפשי שלו חיבבו אותו על מוריו וחבריו. 
כבן יחיד בקרב ארבע הבנות במשפחה היה מוקף תמיד באהבתם של הוריו ואחיותיו, הוא היה חובב ספורט והצטיין בריצה ובכדורגל. אלי היה נער בעל אידיאלים. הוא הקדיש את זמנו לפעילות בתחום הפוליטי במסגרת המפלגה שהאמין בדרכה. בעל גישה רצינית לחיים היה אלי ותמיד שאף לתרום למולדת שאהב וכך גם בשירות הצבאי שלו. 
לצה"ל גויס בנובמבר 1990 עבר מקורס טיס לחובלים ואחרי-כן התנדב לשרת ביחידת 'דובדבן'. לאחר הטירונות החל במסלול האימונים המיוחד ליחידה. שם, באימונים המפרכים ובתנאים הקשים, למדו חבריו להכיר את הנחישות ואת כוח ההתמדה שמאחורי חזותו השקטה ומזגו הנוח. לאחר תקופת האימונים השתלבו אנשי הצוות בפעילות מבצעית באזור יהודה ושומרון. אלי סיים את מסלול ההכשרה של היחידה כחניך מצטיין. 
ביום ח' בתמוז תשנ"ב (8.7.1992) במהלך פעילות מבצעית של חיילי היחידה, נפל אלי מירי כוחותינו בקרב, בכפר ברטעה שבאזור ג'נין, הוא הובא למנוחת-עולמים בבית-העלמין הצבאי בבאר שבע. 
 
חבריו ליחידה כתבו לזכרו: "נזכור אותו כחבר טוב, לוחם מעולה וכאדם מיוחד במינו".

"להביט לא אחדל ולנשום לא אחדל
ואמות ואוסיף ללכת"
(נתן אלתרמן)

שתפו >> שלחו לחבר >> הרשמו לעידכונים >>

קרובים נזכרים

הוספת זיכרון >>
טען עוד >> הוספת זיכרון >>